Глухівські біатлоністи отримали у подарунок мікроавтобус

За сприяння очільника області Миколи Клочка спортсмени отримали транспортний засіб для підвезення спортсменів на змагання та тренування


Тренер-викладач Олександр Москаленко подякував Президенту Федерації біатлону України Володимиру Бринзаку, голові облдержадміністрації Миколі Клочку та небайдужим підприємцям, які долучилися до передачі цього цінного подарунку

Підопічні Олександра Москаленка – це не спортсмени-аматори, а учасники збірної України, чемпіони та призери міжнародних змагань. Зокрема, саме в нього тренується чемпіонка світу з біатлону серед дівчат Анна Кривонос, учасниця Чемпіонату світу Ганна Ситник, наразі знаходиться на зборах в Білорусії у складі молодіжної збірної біатлоніст Денис Насико тощо. У складі збірної України наразі змагається 5 біатлоністів із Глухова. Тому транспорт їм був дуже необхідний. Але тренер їх міг забезпечити хіба що власним стареньким автобусом.

«Ви ж розумієте, що спортсменам сьогодні без транспорту ніяк не можна: поїздки на змагання, на тренування тощо. Ми «стукали» в усі двері й нам допомогли. Я хочу подякувати від себе та моїх підопічних за цей мікроавтобус», – говорив Олександр Москаленко.

До речі, Олександр Москаленко працює із біатлоністами 33 роки. За цей час було підготовлено 17 майстрів спорту, спортсменами із Глухівщини отримано 50 медалей різного ґатунку. Учора на новенькому авто тренер-викладач біатлоністів із Глухова відвіз своїх підопічних на Сейм. Адже відпочинок – це теж частина тренувань, він зближує команду, загартовує її. Крім того, у неформальних умовах спортсмени демонструють себе, свій характер, готовність підставити дружнє плече.