Голова ОДА та Опоблок саботують роботу мера Сум

Про це написав міський голова Сум Олександр Лисенко на своїй сторінці у ФБ.


Очільник обласного центру зазначає, що готовий до конструктивної співпраці з місцевими політиками, зокрема, у питанні ремонту ліфтів. Він зауважує, що у ліфти в місті ремонтуються та планується виділення додаткових кошів у сумі 2 мл.грн. на черговій сесії міськради.

Турбує Олександра Лисенка позиція влади та колишніх "регіоналів", які об’єдналися задля зупинення діяльності ліфтового господарства в місті.

"Нажаль, конструктивних пропозицій я не почув. Відчуття, що влада об’єдналася з колишніми регіоналами проти своєї громади. Відразу пригадав ті часи, коли вони мали владу і всі можливості для роботи на благо своїх земляків. Вони мали шанс, але чомусь не скористалися ним", – пише він у своєму повідомлені.

«Не розумію позицію влади і депутатів від ОБ, навіщо вам саботувати роботу міської влади? Можливо, що легалізувати зупинку ліфтів? Але чи потрібно це сумчанам? Думаю – ні.», – зазначив Олександр Лисенко.

Нагадаємо, що під час колегії Сумської обласної державної адміністрації депутат Сумської облради Микола Войтенко (колишній керівник сфери ЖКГ області) наголосив на недостатній увазі міського голови у  питаннях ремонту ліфтів у будинках обласного центру.