Голова Сумської обласної ради очолив «Наш край» на Сумщині

Діючого керівника обласного депутатського корпусу Володимира Токаря представили на прес-конференції, яка відбулася сьогодні в Сумах, співголови партії Олександр Мазурчак та Сергій Шахов.


«Володимир Токар – людина з великим досвідом, беззаперечним професіоналізмом, а головне – довірою людей!», – зазначив Олександр Мазурчак.

Він розповів про те, що політсила має потужні представництва в 10 областях України. В Чернігові, наприклад, депутати від партії є в усіх районних, міських радах та обласному парламенті. Тож на черзі – Сумщина. Бо партійці мають на меті створити в області сильну команду і брати серйозну участь у місцевих виборах, які пройдуть в Україні восени.

«Я прийняв рішення приєднатися до цієї політичної сили, бо саме в ній велика і потужна команда мерів українських міст. Тут зібралися серйозні лідери, авторитетні люди, яким довіряють місцеві жителі. Наразі моя задача – зібрати команду професіоналів, які зможуть якісно представляти інтереси жителів області в місцевих радах. Наші мешканці мають розуміти, що «Наш край» – це розвиток Сумщини», – звернувся до присутніх Володимир Токар і подякував за довіру керівництву партії.

Натомість Сергій Шахов пообіцяв допомагати на місцях, бо у Верховній Раді “Наш край” представляють 6 народних депутатів, які лобіюватимуть інтереси жителів Сумщини.

«Наша мета – відновити зруйнований останнім часом український парламентаризм, довіру людей до партій, аби були сильними громади на місцях. Я впевнений, що за допомогою Володимира Токаря до місцевих рад прийдуть потужні лідери і громади Сумщини будуть спроможними і процвітаючими, бо Володимир Токар – це, безумовно, посилення нашої партії в Сумській області», – сказав Сергій Шахов.