Голова Верхньої Сироватки найняла радника за півмільйона

На початку 2019 року у Верхній Сироватці місцева громада побачила, що в кабінеті голови Александрової А.М. постійно сидить якийсь чоловік, лисий, з бородою та весь у татуюваннях. На шиї у нього помітили металеву підвіску з написом «BANDIDOS». Про це повідомляє у Фейсбуці місцевий житель Олександр Олександров.


Всім стало цікаво, що ж це за людина і чому він постійно сидить в кабінеті голови.

З’ясувалося, що це, увага, «РАДНИК СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ».

Знаходимо в Фейсбуці групу BANDIDO і бачимо, що це група байкерів, які позиціонують себе, як нечисть, бандити, злодії та злочинці.

Цікаво, що  саме може порадити така людина голові села? Як їздити на мотоциклі, або як стати членом Bandido?

Ідемо далі і з’ясовуємо, що наш «Радник» живе у голови вдома, офіційно оформлений на роботі та отримує з місцевого бюджету по 40 тис.грн. на місяць. Так, ви не ослухались, живе у голови, наша голова і дома потребує порад!!! А де ще жити людині, яка переїхала з Києва до Верхньої Сироватки??? І скільки, ви вважаєте, повинна отримувати людина, яка залишила в Києві свою родину, переїхала до Верхньої Сироватки, щоб підіймати село своїми порадами???

Також Нашому Раднику, «Нашому», бо отримує він заробітну плату з місцевих податків, необхідно пересуватись по селу та місту і тут до послуг радника знаходиться і славнозвісний службовий автомобіль “Рено Дастер”, який використовує радник разом з головою по власних потребах. Не буде ж людина  з Києва їздити на маршрутці. Можливо, найближчим часом,  буде придбаний мотоцикл для радника і йому буде комфортніше давати поради нашій голові.

Поцікавившись у працівників сільської ради стало відомо, що «Нашого Радника» цікавить лише вільна земля та всі закупівлі, які будуть проходити по сільській раді!

Тепер вся земля надається тільки з його поради (погодження) і всі угоди по закупівлі товарів та послуг, тільки з його легкої руки і в тому місці, в якому він забажає, а як ми можемо здогадатись, у інших членів банди «BANDIDOS».

Всі призначення по сільській раді відбуваються лише за його погодженням, премії працівники отримують також, лише після його погодження.

Він вирішує — куди їхати голові, а куди не їхати, що казати. Фактично селом та головою керує BANDIDO KOT – Іовенко Костянтин Олегович.

Цікавий і той факт, що голова тривалий час ховала «Нашого Радника» в кабінеті, а нещодавно громада побачила його разом з головою на Дні села в с. В.Бобрик. Мабуть тяжко керувати не виходячи з кабінету, а може, щоб люди потроху звикали до нового обличчя заїжджого «кримінального авторитету».

Погугливши в інтернеті ми знайшли «Нашого Радника» — BANDIDO, і виявилось, що наш заїжджий «кримінальний авторитет», який живе нібито «по-понятиям» ніхто інший, як дресирувальник.

Він старший лейтенант поліції Київської кінологічної служби міжнародної поліцейської корпорації суспільної безпеки, тобто поліція, яка дресирує собак та котів, ну, можливо, ще і сільських голів за окрему оплату.

І як буває в американських фільмах, переодягнувся, набив тату та став на злочинний шлях, адже чесна праця та дресировка цуценят і кошенят не дає таких статків, як тримати під боком «кишенькового дресированого» сільського голову.