Голова Верхньої Сироватки утримує директорку лікарні за 350 тисяч

Цікавою та загадковою особою у Верхній Сироватці в передмісті Сум є директор місцевої лікарні Губарєва Тетяна Вікторівна. Особа з’явилась на посаді нещодавно.


А загадково тому, що ніхто з місцевої громади не розуміє звідки вона з’явилась та що вона робить  в лікарні без медичної освіти.

Більш того, за які «заслуги» ця особа може отримувати по 28 тис. грн. заробітної плати на місяць з бюджету, перебуваючи на роботі по 3 години за добу – невідомо.

Окрім того, щоб утримувати цього директора, голова місцевої ОТГ Алла Александрова скоротила 4 ставки медичних сестер. Люди втратили роботу та можливість взагалі якогось існування.

Директора в лікарні місцеві жителі можуть побачити у разі, якщо біля будівлі лікарні стоїть джип Mitsubishi pajero sport. Це тільки з 11.00 до 14.00.

Інколи до 15.00 можна побачити цей джип біля сільської ради, бо обов’язково кожен день директор приділяє увагу особисто голові ОТГ Аллі Александровій, п’є з нею кофе!

Ось так легко і безпечно можливо витрачати бюджетні кошти і тобі за це нічого не буде, коли поруч «надійна команда» чиновників та керівників ОТГ.