Головний поліцейський Сумщини поміняв генеральський кашкет на кашкет поліцейського Сан-Франциско

У Головному управлінні Національної поліції області відбулася зустріч начальника ГУНП області Миколи Лушпієнка зі спостерігачами Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні. Темою обговорення стало забезпечення публічної безпеки та правопорядку на Сумщині.


Керівник Головного управління Національної поліції України в Сумській області Микола Лушпієнко проінформував іноземних делегатів про криміногенну ситуацію в області та заходи, що вживаються підрозділами поліції для належного забезпечення громадського порядку та захисту громадян від протиправних посягань, повідомляє сектор комунікації поліції Сумської області.

«Криміногенну ситуацію в регіоні поліція області повністю контролює. Цього вдалося досягти завдяки плідній роботі працівників блоку кримінальної поліції, слідчого управління, управління превентивної діяльності та інших підрозділів. Можу сказати, що по розкриттю скоєних злочинів ми, протягом останніх шести місяців, займаємо перше місце серед інших ГУНП України. Також значна увага приділяється і забезпеченню безпеки громадян. Так, на охорону громадського порядку щоденно заступає велика кількість поліцейських, які стежать за тим, щоб жителі нашого регіону та гості краю відчували себе захищеними», – підкреслив начальник ГУНП.

Представники місії ОБСЄ зазначили, що прагнуть сприяти стабільності. Вони висловили своє бачення змін в українській правоохоронній системі після реформування, поділилися досвідом роботи поліції у своїх країнах.

Наприкінці зустрічі сторони домовилися про подальшу співпрацю. На знак шани та дружби спостерігачі ОБСЕ Джеймс Сперос та Пітер Керн подарували очільнику поліції Сумщини кашкет поліцейського Сан-Франциско, у відповідь Микола Лушпієнко подарував власний генеральський кашкет.