Головний “щепкінець” Микола Юдін отримав відзнаку “За заслуги перед Сумщиною”

Голова обласної ради Сумської обласної ради Володимир Токар від імені депутатського корпусу привітав директора Сумського обласного академічного театру драми та музичної комедії імені М. Щепкіна, заслуженого діяча мистецтв, члена п’яти творчих спілок, автора низки пісень, які звучать в ефірі Національного радіо, телебачення, поетичної збірки та трьох десятків наукових публікацій, лауреата міжнародних та всеукраїнських фестивалів та конкурсів України Миколу Юдіна з ювілейним днем народження.


Микола Михайлович – унікальна зірка на культурно-мистецькому небосхилі не тільки Сумщини, а й далеко за її межами. Більше сорока років він працює у сфері, що несе людям натхнення, любов, радість. З дитинства кохався у пісенній аурі, яка й вплинула на вибір професії. Закінчивши Харківський державний інститут культури, директорував у будинку культури села Скуносове Путивльського району, викладав у Сумському музичному училищі та училищі культури, очолював обласне управління культури, обласний науково-методичний центр культури і мистецтв. Нині – успішний директор Сумського обласного академічного театру драми та музичної комедії імені М. Щепкіна.

Батьківське виховування, основним стрижнем якого були любов до життя і повага до людей, сприяло тому, що Микола Михайлович усе життя, на різних посадах слугувався тими настановами. Відтак його поважають колеги, глядачі, друзі. Аксакал культурно-мистецької галузі – наставник для молодих творчих обдарувань, мудрий порадник і вчитель.

Саме Миколі Юдіну сумські театрали завдячують згуртуванню блискучих акторів, музикантів, митців у талановиту трупу щепкінців. Це за директування Миколи Михайловича за неабиякої підтримки обласної влади ми маємо прекрасне приміщення театру, багатий репертуар і вдячних відданих глядачів. Як закономірний результат спільної праці — надання театру статусу академічного.

– Тож нехай і надалі, шановний імениннику, здійснюються усі Ваші життєві плани і задумки! – сказав Володимир Токар, вручаючи Почесну відзнаку «За заслуги перед Сумщиною» ІІІ ступеня. – Міцного здоров’я, благополуччя, людської шани, родинного затишку. Нехай малює доля з буднів свято і дарує Вам багато літ!

Джерело: sorada.gov.ua