Головного казначея Сумщини Олександра Лісового привітали з виходом на заслужений відпочинок

Сьогодні для працівників Головного управління Державної казначейської служби України у Сумській області урочистий і хвилюючий день. Їх керівник, заслужений економіст України Олександр Лісовий починає новий етап у своєму житті. Він вийшов на відпочинок, який заслужив своєю багаторічною працею.


Трудовий стаж Олександра Васильовича складає майже 50 років. 25 із них він віддав роботі в обласному фінансовому управлінні і 17 років – казначейській службі.

Привітати ювіляра з 65-літнім днем народження та виходом на заслужений відпочинок прийшли не лише керівники районних казначейських служб, члени колективу, а й чисельні гості. Серед них – голова Сумської обласної ради Володимир Токар.

Очільник депутатського корпусу наголосив, що Олександр Васильович віддав економіці та фінансам усе своє життя. У важкі роки початку незалежності України саме на його плечах була робота зі складання бюджету області і економічного виживання регіону.

«Коли я сьогодні переступив поріг Вашого закладу, перше, що відчув, – величезну повагу персоналу до Вас. А створити колектив, ще й згуртувати його, аби він працював як єдиний злагоджений механізм, – це дуже серйозна робота. Я бачу, що для своїх колег Ви – приклад професіоналізму, мудрості і оптимізму. А для нас, керівників області, Ви – талановитий економіст, управлінець і фінансист. Ми завжди зверталися до Вас за допомогою, аби знайти вихід з найскладніших ситуацій. Сьогодні, у знаменний для Вас день, я хочу побажати Вам міцного здоров’я, миру, відмінного відпочинку», – звернувся Володимир Токар до ювіляра.

Він подякував йому за працю на благо Сумщини і вручив Почесну грамоту Сумської обласної ради.

Присутні на урочистих зборах виголосили багаторічному керівникові чимало теплих слів, побажали здоров’я та добробуту. Дехто при цьому навіть не стримував сліз.

Олександр Лісовий, у свою чергу, подякував долі за те, що так склалася його трудова біографія.

«Казначейська служба – це потяг, який витягує країну із соціальної кризи, фінансових колапсів. Кошти всієї держави знаходяться на єдиному казначейському рахунку. Якщо ними правильно розпоряджатися, тоді житиме країна. Я гордий з того, що весь наш майже півтисячний, професійний, працездатний, дружній колектив забезпечує сьогодні чіткий облік державних фінансів, надійно захищає інтереси держави, здійснюючи контроль за проведенням операцій з коштами державного бюджету. Колектив, який полишаю, складається з професіоналів своєї справи, і я впевнений, що він і надалі гарно працюватиме. Я дякую всім без винятку за працю, бажаю успіхів і зажди якісно виконувати свою роботу», – сказав Олександр Лісовий.

sorada.gov.ua