Голову транспортної комісії Рябенкова підловили на маніпуляції

Комунальне підприємство “Електроавтотранс” у Фейсбуці відреагувало на пост депутата Сумської міської ради, голови траспортної комісії Олексія Рябенкова щодо відсутності тролейбусів на зупинці СКД, підловивши “солідарника” на маніпуляціях та брехні.


Нагадаємо, він виставив фото, на якому зафіксовані 5 майже порожніх маршруток, і написав, що за півгодини не було жодного “рогатого”.

Цитуємо відповідь КП, із якої стає зрозуміло, як транспортні активісти маніпулюють фактами, часто опускаючись до банальної брехні:

” #комунальний_транспорт: факти чи маніпуляції?
Сьогодні, 12 лютого 2018 року, @AlexeyRyabenkov (https://www.facebook.com/100000275735664) поскаржився на те, що #troleibusov.sumy.net (орфографія автора повністю збережена 😂). Мовляв, 11 лютого у неділю він чекав тролейбус з 8:15 майже 30 хвилин, та все марно. Голова транспортної комісії не полінувався навіть сфотографувати “неподобство” та виклав тематичний пост на своїй сторінці у соцмережі (**додаємо скрін сторінки). Відразу ж тему підхопили, почали закидати керівництву КП #Електроавтотранс підігрування приватним перевізникам. Але автор посту забув, або і не знає, що є така цікава штука як #фактчекінг. Суть її у тому, що хто вміє цією наукою користуватися, то відразу зможе відрізнити правдиву інформацією від маніпуляцій. Отже, про все і детально:
1) Уважно спочатку читаємо пост. Із змісту невідомо в якому напрямку збирався їхати автор;
2) Уважно роздивляємося “фотофакт”. Виникає відразу кілька питань – а)чому немає прив’язки до локації (у даному випадку до зупинки), б)чому майже усі маршрутки їдуть без пасажирів, в) коли саме було зроблене фото ( дата,час, хоча LG, яким користуєть Олексій Рябенков, дозволяє це зробити, бо в телефоні цієї марки та моделі є функція “подвійний екран”. Проте не виключаємо, шо він про неї міг не знати).
І поки сумчани, за звичкою, негодують з даного приводу, ми вирішили провести власне “розслідування”. І ось що маємо:
1) дякуючи системі #GPS, яку також нерідко критикують, керівництво підприємства має змогу взяти роздруківку по руху тролейбусів чи автобусів за будь-якиі день ( що і було зроблено). І так як автор не вказав напрямок, то зробили вибірку за 11.02.2018р. у період з 8:14 до 8:45 в обох напрямках руху тролейбусів по вул. СКД ( скріни додаються).
2) На скрінах бачимо, що тролейбуси були. І не 1(один), і навіть не 2 ( два), а цілих 8 (!). Для особливо прискіпливих навіть не полінувалися, беручи приклад з Олексія Рябєнкова 😂, деталізувати ці ж самі скріни. Отже, #245 рухався за маршрутом #1, #031 – за маршрутом #7, #054 – маршрут #7, #257 – маршрут #1, #294 – маршрут #15 А, #034 курсував за маршрутами #7, а в протилежному напрямку ща маршрутом #13.
А тепер час робити висновки! І хоча ми впевнені, що Ви їх вже зробили, але вважаємо за потрібне зазначити:
1) З усією відповідальністю керівництво КП СМР “Електроавтотранс” заявляє, що НІКОЛИ підприємство не грало на стороні приватних перевізників
2) Да, ми не ідеальні і нам є над чим працювати, але весь колектив КП щоденно працює на результат – надавати якісні послуги пасажирам м. Суми
3) Ми готові прислухатися до порад та реагувати на зауваження, але наклепів та маніпуляцій більше не будемо терпіти
4) Кожен пост, допис чи висказування, що не має конкретних фактів та доказів, буде ретельно перевірений, а результати оприлюднені
5) Ми також живемо у #Суми та прагнемо зробити місто комфортним для жителів та гостей обласного центру. І це можливо тільки у тому випадку, коли від цькування наші “куратори”, активісти та експерти перейдуть до стратегії та конструктиву.
Розраховуємо на порозуміння…
З повагою до пасажирів, з любов’ю до сумчан весь колектив КП СМР “Електроавтотранс”.

27750273_755689437955685_2956005781706589855_n

Джерело: Сумські дебати