Гройсман зустрівся в Сумах з представниками бізнес-кіл

Під час робочого візиту на Сумщину Глави Уряду Володимира Гройсмана він провів зустріч з представниками бізнесу, керівниками машинобудівних та сільськогосподарських підприємств  та вищих навчальних закладів.


Очільник Сумщини Микола Клочко репрезентував Прем’єр-Міністру України Володимиру Гройсману область і зупинився на найбільш позитивних досягненнях.

У своєму виступі голова облдержадміністрації наголосив, що, безумовно, всі позитивні зміни, які наразі відбуваються у різних сферах суспільства, нерозривно пов’язані з проведенням реформи децентралізації. Сумщина вже перетнула децентралізаційний екватор і наразі у 28 об’єднаних територіальних громадах відбулися перші вибори з 53, передбачених Перспективним планом. Така арифметика відповідає 6 місцю в рейтингу регіонів України за даними моніторингу процесів децентралізації та реформування місцевого самоврядування.

Під час зустрічі Володимир Гройсман зазначив, що хотів би почути від сумських підприємців про проблеми, які їх найбільше турбують і підкреслив, що він відкритий для бізнесу і готовий підтримати будь-які ініціативи, які не несуть корупційних ризиків. Прем’єр-Міністр зауважив, що метою економічних реформ Уряду є стабільний та впевнений розвиток бізнесу, який є ключовим джерелом залучення інвестицій та запорукою зростання економіки.

«Головне почути реальний сектор. Для мене це дороговказ. Мета Уряду, аби ми вийшли на стале зростання 5% плюс. Для цього потрібні інвестиції. Саме бізнес забезпечує інвестиції. А ми займаємося створенням умов для ведення бізнесу», – акцентував увагу Володимир Гройсман.

Він наголосив, що суттєвими кроками вперед є рішення щодо дерегуляції, змін у роботі фіскальних органів, змін в роботі контролюючих органів. «Ми змінюємо систему контролю та нагляду – тільки ризикоорієнтовані підходи», – зазначив Володимир Гройсман.

Прем'єр-Міністр підкреслив, що сьогодні в багатьох сферах немало проблем, і більшість систем треба збирати «по краплинах». Але робота ведеться. Так, в частині сприяння експорту створені Експортно-кредитне агентство, існує Офіс з просування експорту та Офіс залучення та підтримки інвестицій UkraineInvest.