ГУ ДФС у Сумській області спростовує звинувачення підприємця щодо тиску на бізнес

ГУ ДФС у Сумській області 18 жовтня на субсайті та сторінці мережі Facebook було оприлюднено офіційну позицію щодо звинувачення працівників фіскальної служби в неправомірних діях та тиску на бізнес.


Наразі податківцями отримано інформацію про підготовку повторної акції протесту та продовження звинувачень працівників фіскальної служби у неправомірних діях та тиску на бізнес.

У своєму зверненні до ЗМІ ГУ ДФС у Сумській області наголошує: “Ми розуміємо стурбованість людей щодо подальшої долі підприємства і хочемо заспокоїти, що у фахівців фіскальної служби питань до ПП «Завод «САТЕЛ» немає. Але як контролюючий орган не маємо права приховувати та залишати без реагування численні порушення законодавства особисто фізичною особою підприємцем. Загальна сума правопорушень та недоплат до бюджету складає декілька мільйонів гривень. Відносно обвинувачення у вимаганні коштів зазначаємо, що цей факт також не відповідає дійсності і тому ГУ ДФС у Сумській області готове до ретельних розслідувань компетентних органів відповідної заяви підприємця”.

Більш детально у приєднаному файлі: Звернення до засобів масової інформації