Ініціаторку акції ЛГБТ у Сумах облили святою водою

Сумська акція на підтримку Маршу рівності в Києві не протрималася й півгодини.


Її учасницю Ольгу Панфілову поліцейські вивели з розлюченого натовпу в безпечне місце та посадили в авто.

Ольга Панфілова вийшла з пікетом з метою підтримати київський гей-парад: «Я розумію, що в Сумах Марш Рівності навряд чи відбудеться, тож просто захотіла відкрито заявити про свою позицію і запросила приєднатися до мене друзів, – каже Ольга. – Мені неприємно, що до людей з гомосексуальною орієнтацією в нашому місті – переважно негативне ставлення, їх би охоче відправили в якесь гетто».

Плакат «Країна для всіх» в руках Ольги, квіти для перехожих на знак того, що треба поважати різноманітність – акція, більше схожа на одиночний пікет. Ця акція викликала хвилю негативу від перехожих – приймати квіти люди відмовлялися.

Через кілька хвилин дівчину оточив натовп молодих людей – представники праворадикальних партій і громадських організацій. Бабуся почала поливати пікетницю святою водою, почалась колотнеча. Ситуація загострилася настільки, що Ольгу в оточенні поліцейських довелося виводити у безпечне місце і там посадити в авто.

Роботодавці дівчини, дізнавшись, що вона вийшла з одиночним пікетом на підтримку ЛГБТ, запевнили сумчан, що вона буде звільнена з роботи.