Із наступного навчального року СумДУ навчатиме психологів

Наказом Міністерства освіти і науки України №1315л від 13.06.2016 року у Сумському державному університеті запроваджено спеціальність «Психологія».


Унікальність підготовки фахівців в СумДУ обумовлена значним досвідом практичної діяльності викладачів; можливістю спеціалізуватися в галузях: спорт, медицина, право, економіка тощо; наявністю в університеті структур для наскрізної практичної підготовки. Студенти матимуть широкий вибір профілізацій: судова, реабілітаційна, спортивна, економічна, політична, медична психологія.

Навчання буде проходити із використанням сучасних методик і освітніх технологій, в рамках підготовки фахівців будуть використані такі форми роботи: індивідуальне консультування; оn-line консультування; психологічна діагностика; психокорекційна робота; просвітницька робота; науково-дослідна робота; психопрофілактична робота.

Фахівці зі спеціальності «Психологія» можуть працювати в наукових та освітніх закладах різного рівня; в установах соціальної сфери, що займаються соціально-психологічною допомогою; на підприємствах, виконуючи обов’язки по роботі з персоналом; медичних установах, здійснюючи психологічний супровід хворих; у силових структурах, беручи участь у правоохоронній діяльності тощо.