Із Сум до зони АТО відправиться черговий вантаж благодійної допомоги

Як розповіла заступник міського голови Ольга ВОЛОШИНА, котра разом із волонтерами доправлятиме вантаж за призначенням, до збору гуманітарної допомоги долучились дитячі садочки № 39, № 21, № 14 та № 8, інші навчально-виховні заклади міста та підприємці.


«Минуло два тижні з того часу, як ми відправляли благодійну допомогу бійцям на Схід України. І ось знову ми тримаємо туди маршрут. Цього разу ми поїдемо до с. Кримське (Луганська область), де зараз точаться найзапекліші бої. Повеземо нашим хлопцям медикаменти, продукти харчування, солодощі, радіостанцію, бінокль, маскувальні сітки. Загалом об’єм вантажу складе близько 1,5 тонн. Відправляємося сьогодні о 20:00. Разом з нами поїде і психолог, який поспілкується із бійцями. Готуємо для них і сюрприз – концертну програму та зустріч із військовим побратимом, який також ніс службу у зоні АТО», – повідомила Ольга Волошина.

За словами заступника міського голови, приємно те, що волонтерів й охочих допомогти стає. Серед них як прості городяни, так і підприємці міста, повідомляє офіційний сайт Сумської міської ради.

«Повірте, варто бачити очі бійців, які щоразу при нашій з ними зустрічі радіють наче малі діти, дякують за все та прагнуть просто поспілкуватися. Їм дуже важливо, аби вони знали, що їх чекають. Особливо зігрівають їхні душі дитячі малюнки. У них, напевне, найбільше щирості і тепла», – розповіла посадовиця.