Із Сум у зону АТО відправився броньований військовий автомобіль

Сьогодні в Сумах відбулася передача військового броньованого автомобіля в зону проведення АТО.


Машину у Швейцарії придбала людина, яка забажала залишитися невідомою і направила в зону проведення АТО. Там автомобіль ніс службу, доки не підірвався на снаряді. На щастя, екіпаж залишився неушкодженим.

Відремонтувати автомобіль взялися сумські активісти, волонтери та підприємці – Артем Клочко, Громадський рух сергія Савченка, БФ "Сагасітас-Україна" (керівник Руслан Скляренко), Спілка ветеранів АТО Сумської області (керівник Юрій Удовенко) за підтримки голови ОДА Миколи Клочка. На ці цілі було витрачено 300 тисяч грн. 

На урочистостях з нагоди передачі військової техніки, які відбулися на базі Центру допомоги воїнам АТО, Микола Клочко разом з присутніми оглянув Центр, учбові класи, тренажерну залу, залу для занять єдиноборствами тощо. Очільник області обіцяв і надалі всіляко сприяти у допомозі нашим воїнам, які охороняють незалежність і суверенітет країни на Сході держави. 

"Першочергове завдання влади, і всіх нас зробити все, аби наші воїни були забезпечені усім необхідним та повернулися додому живими і здоровими. Тому ми намагаємося допомагати у силу наших можливостей. Нині нас усіх нас об’єднує єдина мета – мир та спокій у нашій державі", – наголосив Микола Клочко.

До речі, сам очільник області неодноразово особисто бував у зоні проведення АТО, відвозив гуманітарний вантаж і всіляко переймається проблемами захисників країни.

Військові подякували керівнику області, волонтерам і громадським організаціям за небайдужість і зазначили, що на фронті такий автомобіль вкрай необхідний.