Із сумської маршрутки випала ще одна жінка

Протягом останніх кількох днів із сумських маршруток випало дві пенсіонерки. Одна з пасажирок розбила голову та померла. Інша пенсіонерка опинилася у лікарні з переламом ноги. 


За попередніми даними медиків, 64-річна пенсіонерка зламала стегно. Вона впала зі східців задніх дверей маршрутки, коли виходила на зупинці. Водій стверджує, що його вини в цьому немає. “Оступилася, мабуть, вона старенька була. З задніх дверей вона остання виходила”, – каже водій. За його словами, маршрутка не рухалася.

Чоловік потерпілої звинувачує водія маршрутки. Він каже, що той почав від’їжджати, коли жінка ще стояла на східцях маршрутки. Саме тому вона і не втрималася та впала. “Вона тільки, а він рушив. На дорогу впала головою. Він мало мені через ноги не поїхав”, – згадує Василь Малак.

Слідчі встановлюють, чи був це нещасний випадок, чи вина водія. За фактом травмування пасажирки проводять перевірку. Чому із сумських маршруток почали масово випадати пасажири, будуть з’ясовувати  патрульні. Перевірятимуть і технічний стан маршруток і самих водіїв.

tsn.ua