Із завтрашнього дня в Сумах закриті всі школи

У Сумах всі школи закриті на карантин із 5 грудня. Таке рішення прийняла комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.


За словами начальника управління освіти і науки Антоніна Данильченко із загальної кількості сумських учнів на грип та ГРВІ захворіло 22,3 %. Минулого тижня повністю було призупинено навчальний процес у школі № 29 та Олександрійській гімназії. Не відвідували уроки й учні шкіл № 4, № 6, № 8; № 9, № 10; № 12, № 15, № 20, № 25, № 27, № 31 – всього 71 клас.

Антоніна Данильченко підкреслила, що збільшення кількість хворих  на грип та ГРВІ школярів спостерігалося протягом останніх десяти днів, але минулого тижня це питання постало особливо гостро.

В о. начальника управління Держпродспоживслужби в м. Сумах Олександр Черняк повідомив, що з 25 листопада по 1 грудня на грип та ГРВІ занедужали 3310 сумчан, 2029 з них – це діти. Із загальної кількості хворих 30 % становлять школярі. Проте найбільш об’єктивним показником у даному аспекті, на думку Олександра Черняка, є кількість госпіталізованих, яка за поточний тиждень становить 262 особи.

Чи приступлять діти до навчання 12 грудня, чи карантин буде продовжено, вирішуватиме комісія.