Керівництво країни повинне змінити своє ставлення до дітей

Сьогодні Україна разом із світовою спільнотою відзначає Міжнародний день захисту дітей. Із чим підійшла країна до свята? Спробуємо розібратися.


За останні два роки у півтора-три рази зменшено номінальну одноразову допомогу при народженні дитини. Девальвація «з’їла» їх реальну купівельну спроможність, тому фактично ця допомога впала: на першу дитину – на 60%, на другу – на 80%, на третю і далі – на 90%. Українки стали менше народжувати ще й тому, що в них просто немає коштів на утримання і виховання дітей.

Депутат обласної ради, керівник фракції Опозиційного блоку Олександр Стрельченко наголошує, що влада на кожному кроці говорить про майбутнє країни і малює радужні картини процвітання, сили та успіху. «Втім будувати це майбутнє буде нікому, – продовжує політик. – Адже на зарплату в еквіваленті 100-150 доларів нереально прокормити сім’ю, заплатити неймовірні платіжки за комунальні послуги, ще й виховувати дітей. Нинішня влада не тільки не допомагає українським родинам, а й відбирає в них те, що держава давала раніше. Складається враження, що вона робить усе, аби в Україні не було майбутнього. Ми повинні заставити її або змінити ставлення до дітей, або піти».

Також депутат акцентував увагу на збільшенні захворювань у дітей і в той же час скороченні на 30% мережі закладів оздоровлення, падінні загального рівня освіти, зменшенні спортивних закладів і секцій тощо.