Керівництво Сумщини привітало Ромни із Днем міста та 77-ю річницею визволення від загарбників

Вітання від голови Сумської облдержадміністрації Романа Грищенка передав роменчанам заступник голови облдержадміністрації Сергій Пахольчук.


«Квітуче і промислове, успішне і багатогранне – отаким є місто Ромни сьогодні. І таким зробили його ви – жителі цього славетного і прекрасного у своїй історичній спадщині та квітучому сьогоденні краю. Адже головне у кожного міста – це його жителі, патріоти свого краю і невтомні працівники, – зазначив Сергій Пахольчук. – Я бажаю цьому місту квітнути й надалі, уже в нових умовах, з мільйонними бюджетами, та завжди бути краєм успішних людей! Зі святом вас, роменчани! Миру й щастя місту Ромни і кожному його жителю».

У Ромнах з нагоди 77-ої річниці визволення міста від німецьких загарбників зранку відбулося покладання квітів до пам’ятників загиблим воїнам у роки Другої світової війни, пройшов урочистий мітинг «Вам, визволителі, уклін і слава».

До Дня міста також були організовані змагання з легкої атлетики, легкоатлетична естафета, конкурс дитячих малюнків на асфальті «Я люблю своє місто», виставка робіт майстрів ужиткового мистецтва, фотовиставка, концерти юних виконавців та майстрів слова.