Керівник Красногорівської ВЦА Олег Ліванчук подякував сумчанам за допомогу

Напередодні новорічних свят відбулася робоча нарада голови Сумської облдержадміністрації Миколи Клочка з керівником військово-цивільної адміністрації м.Красногорівка (Донецька область) Олегом Ліванчуком.


Під час зустрічі очільники проаналізували роботу, яка проводилася протягом 2016 року із допомоги деокупованим містам. У підсумку на Сумщині влітку, за підтримки міського голови Охтирки Ігоря Алексєєва та підприємця В’ячеслава Пелиха, відпочили близько 150 дітей із Красногорівки. Також оздоровлення пройшли діти зі Сходу і в Конотопі. Взагалі конотопчани у грудні провели серйозну акцію зі збору речей, іграшок, книжок, одягу та канцелярії і напередодні новорічно-різдвяних свят передали жителям Красногорівки декількатонний гуманітарний вантаж. Начальник відділу у справах молоді та спорту Конотопської міської ради Ольга Качура постійно опікується Красногорівською школою.

Протягом року завдяки громадським активістам і волонтерам, особливо раднику керівника Красногорівської ВЦА Михайлу Подоліну, у східному місті були проведені святкові заходи, концерти, військово-цивільна адміністрація забезпечена комп'ютерами, оргтехнікою, наглядною інформацією, відновлено благоустрій міста – побудовані дитячі майданчики, висаджені троянди, дерева, відновлені пошкоджені садиби, приведені до ладу парки й сквери. Перед зимовим періодом завезені буржуйки, 10 тонн картоплі, школи та позашкільні заклади забезпечені канцелярією, книжками та необхідними речами для рукоділля.

До допомоги долучилися перший заступник голови облради Анатолій Річкаль, депутати обласної ради Костянтин Товстуха, Іван Романюк, Олександр Буднік, Магомед Галаєв, Віктор Ладуха, керівництво ПАТ «Сумбуд» та «Сумського управління лісового та мисливського господарства», СНАУ та пенітенціарної системи, БФ «Сагасітас-Україна» та працівники УСБУ, ГУ нацполіції в Сумській області. Не залишаються осторонь громадськість і волонтери. Сергій Супрун, Олександр Кукса, Андрій Герман, Ольга Руденко, Наталка та Олександр Горенки, Наталія Семенкова займалися збором і передачею різноманітного гуманітарного вантажу.

Керівники Сумщини та Красногорівки домовилися, що діяльність у цьому напрямку продовжуватиметься. Намічені певні плани у подальшій роботі. Серед них – за підтримки міського голови Сум Олександра Лисенка планується організація навчання керівного складу красногорівської ВЦА з питань ЖКГ, діловодства, фінансових питань та інших на базі Сумської міської ради.

Олег Ліванчук подякував не лише керівникам області та мерам міст-побратимів Олександру Лисенку, Артему Семеніхіну, Ігорю Алексєєву, а й усім сумчанам за допомогу й розуміння проблем жителів деокупованих територій.

https://www.youtube.com/watch?v=Bi3-dYuPcKs