Керівника агрофірми «Вікторія» нагородили медаллю НОК України

За вагомий внесок у розвиток олімпійського руху в Сумській області генеральний директор агрофірми «Вікторія» села Жовтневе Білопільського району Сергій Бондаренко удостоєний медалі і особистої подяки голови Національного олімпійського комітету України Сергія Бубки.


Окрім того він визнаний лауреатом у номінації «Меценат року» загальнообласного конкурсу «Спортивна особистість Сумщини-2015», який в області проходить уже вдесяте.

Вручаючи високі нагороди і відзнаки, голова Сумського обласного відділення НОК України, срібна призерка Олімпіади в Нагано біатлоністка Олена Петрова щиро подякувала Сергієві Бондаренку за вагомий внесок у розвиток спорту.

Зокрема, його стараннями в селищі Жовтневе споруджено футбольний стадіон, на якому проходять матчі різних рівнів, тренуються місцеві спортсмени. Агрофірма також має власну футбольну команду «Вікторія» – активну учасницю чемпіонатів і турнірів, у яких здобуває перемоги і посідає призові місця.

І нині керівник агрофірми переймається підготовкою нового поля для юних спортсменів селища, аби вони мали всі умови для повноцінних тренувань і з користю проводили вільний час.