Керівники поліції Сумщини відвідали поліцейських, що несуть службу в інших регіонах країни

Напередодні Новорічних свят керівники Управління превентивної діяльності Головного управління Національної поліції в Сумській області виїхали до своїх підлеглих, які зараз несуть службу на Донеччині та в Рівенській області, аби привітати їх зі святами та вручити цінні подарунки.


Сумські працівники поліції роти спецпризначення «Суми» несуть службу в зоні АТО від самого початку бойових дій на Сході України. Сьогодні вони забезпечують там пропускний режим на блок-постах, де знаходяться з 28 листопада і несуть службу цілодобово. А тому, напередодні свят, аби привітати хлопців, Олександр Курбет, начальник Управління превентивної діяльності ГУНП області виїхав до Донецької області.

Він подякував колегам за сумлінну службу, привітав їх з наступаючим Новим роком, побажав здоров’я, миру та злагоди, після чого вручив медалі «За визволення Слав`янська» та необхідні в побуті подарунки – два обігрівачі і чайники. Він потис руку кожному і передав вітання від колег і рідних, які чекають на їх повернення.

Крім того, з робочою зустріччю виїхав до м. Дубровиця Рівенської області і Андрій Клипа, заступник начальника Управління превентивної діяльності. Він також привітав зі святами працівників поліції, які вже півтора місяця забезпечують охорону публічної безпеки та порядку в місцях незаконного видобутку бурштину-сирцю. Правоохоронцям він привіз продукти харчування та смаколики, а також посилки з листівками-привітаннями, що передали поліцейським їх рідні, повідомляє відділ комунікації поліції в Сумській області.