Керівником Сумської регіональної організації Опозиційної платформи – За життя обрано Олександра Стрельченка

Керівником Сумської регіональної організації Опозиційної платформи – За життя одноголосно обрано депутата Сумської обласної ради, співголову депутатської групи в обласній раді Опозиційної платформи – За життя Олександра Стрельченка.


Відповідне рішення було прийнято сьогодні, 26 листопада, під час звітно-виборної конференції регіональної парторганізації, яка пройшла в м.Путивль Сумської області.

Кандидатуру Олександра Стрельченка запропонував народний депутат, засновник Опозиційної платформи – За життя Юрій Бойко, який був присутній на конференції.

Представляючи керівника регіональної організації, ЮрійБойко сказав: «Всі ви знаєте Олександра Юрійовича. Він із самого початку в партії, пройшов усі кампанії, зарекомендував себе як стійкий боєць, якому можна довіряти, на якого можна покластися. Я впевнений, що і в подальшому Олександр Юрійович забезпечуватиме розвиток нашої партії на теренах Сумської області».

Заступником голови Сумської регіональної організації обрано депутата Сумської обласної ради Миколу Ільченка.

У ході конференції розглянуті кадрові та організаційні питання, визначені напрями подальшого розвитку партійної структури, зосереджена увага на підготовці до місцевих виборів.

Олександр Стрельченко подякував Юрію Бойку за те, що він приділяє увагу Сумщині, переймається проблемами жителів регіону і намагається вирішити на рівні Верховної Ради наболілі питання для мешканців краю. І це дало свій результат на президентських та парламентських виборах, коли Сумщина віддала 12% своїх голосів за Юрія Бойка в першому турі на виборах глави держави, і стільки ж під час перегонів до Верховної Ради, та вивела партію на друге місце в області.

«Для Сумщини це непогані результати, але ми не плануємо зупинятися або розслаблятися! Перед нами стоїть багато завдань напередодні місцевих виборів. Ми повинні гідно зайти до місцевих рад у всіх, без винятку, районах області, – наголосив Олександр Стрельченко. – Сьогодні саме з Опозиційою платформою – За життя, як єдиною, реальною опозицією до влади, люди пов’язують свої надії на кращі зміни в кожній окремо взятій громаді і державі в цілому. У нас немає політичних амбіцій, популізму, властивих іншим партіям. Ми не обіцяємо, а працюємо. Хочу відзначити, що наші депутати сумлінно виконували і продовжують виконувати свої повноваження на місцях. Населення знає, що нашій команді можна довіряти, що ми знаємо проблеми територій і готові їх вирішувати. Тому, впевнений, нас підтримають земляки на майбутніх виборах».