Клочко ініціює позачергове скликання сесії

Ця необхідність пов’язана з накопиченням ряду актуальних питань в області, які потребують негайного вирішення, – говорить голова ОДА.


Серед таких гострих питань є пільгове перевезення окремих категорій громадян автомобільним транспортом, зокрема, учасників антитерористичної операції.

Як наголосив голова облдержадміністрації під час апаратної наради, ситуація із перевезенням учасників АТО гостра, її потрібно врегульовувати негайно і затверджувати відповідні програми. Днями учасники АТО вже проводили відповідні заходи з метою привернення уваги громадськості до цієї проблеми.

«Голова облдержадміністрації може бути ініціатором скликання сесії. Тож я цим правом користаюся і звернуся до голови обласної ради з пропозицією терміново провести засідання сесії та розглянути нагальні питання», – підкреслив Микола Клочко.

Як додав перший заступник голови облдержадміністрації Олександр Марченко, до обласної ради вже подано близько 15 важливих питань, пов’язаних з бюджетом. До цього часу відсутній зворотній зв’язок, як і немає графіка засідань постійних комісій. Дата проведення чергової сесії наразі невідома.

«Скоро піде третій місяць, як востаннє скликалася сесія. Це неподобство і зневага до проблем районів та представників місцевих громад. Депутати також довго не можуть використати свої депутатські кошти через те, що керівництву обласної ради ніколи займатися нагальними проблемами області і проводити сесію. Адже воно зайняте втручанням у діяльність правоохоронних органів, інших структур, які не належать до компетенції облради», – зазначив очільник Сумщини.