Команда інспекторів-кінологів Сумського загону здобула перемогу в змаганнях на першість Східного регіонального управління

28-31 серпня на базі відділу прикордонної служби «Краснопілля» Сумського загону проходив ІІІ етап змагання серед інспекторів-кінологів на першість Східного регіонального управління Державної прикордонної служби України.


Участь у змаганнях взяли кінологічні команди Луганського, Харківського та Сумського прикордонних загонів, загалом 9 військовослужбовців зі своїми чотирилапими помічниками за напрямками підготовки: розшукові собаки, з пошуку вибухонебезпечних речовин та наркотичних засобів. Також, в рамках взаємодії у змаганнях взяв участь представник управління Державної пенітенціарної служби України в Сумській області.

За підсумками змагання в командній першості кращий результат продемонстрували інспектори-кінологи Сумського загону. Друге та третє місця відповідно зайняли команди Луганського та Харківського прикордонних загонів.

В індивідуальній першості переможцями в розділах «Пошук наркотичних речовин», «Пошук зброї і вибухових речовин» та «Розшук» відповідно стали: прапорщик Дмитро Кириченко (Сумський загін), старший прапорщик Олександр Голомєєв (Луганський загін) та прапорщик Ігор Помазун (Харківський загін). Зазначені військовослужбовці візьмуть участь у IX чемпіонаті Державної прикордонної служби України з дресирування серед кінологів зі службовими собаками, які будуть проведені наприкінці вересня в Кінологічному навчальному центрі (м. Великі Мости, Львівська область).

Команди та учасники змагань нагороджені відзнаками та кубками.