Команда прикордонників Сумського загону посіла перше місце в обласних змаганнях з волейболу

28 листопада в м. Суми на базі спортивного комплексу «Динамо» відбулися змагання на першість Сумської обласної організації Фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України з волейболу серед правоохоронних органів Сумщини.


У фінальних іграх взяли участь п’ять команд від Сумського прикордонного загону, УСБУ в Сумській області, ГУНП України в Сумській області, Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ та Управління ДСНС України в Сумській області.

За результатами змагань перше місце виборола команда Сумського прикордонного загону, яка у запеклій боротьбі з рахунком 2:0 перемогла команду УСБУ в Сумській області. Третє місце дісталось команді Управління ДСНС України в Сумській області, четверте та п’яте місця посіли команди ГУНП України в Сумській області та Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ відповідно.

Насамкінець відбулася церемонія нагородження. Команді-переможцю вручено кубок та грамоту СОО ФСТ «Динамо» України. Кращим атакуючим гравцем змагань визнано гравця команди Сумського прикордонного загону Дмитра Ліфінцева, кращим блокуючим – гравця команди УСБУ в Сумській області Олександра Максименка, а кращим вільним захисником – гравця  команди Управління ДСНС України в Сумській області Дениса Крамінського.

Колектив Сумського прикордонного загону вітає своїх колег з перемогою і бажає міцного здоров’я, наполегливості, наснаги, успіхів та нових високих спортивних досягнень!