Сумські прикордонники посіли перше місце в чемпіонаті Державної прикордонної служби України з міні-футболу

2-6 серпня в місті Чернівці пройшов чемпіонат Державної прикордонної служби України з міні-футболу, в якому взяли участь 16 збірних команд з різних куточків України, серед яких і команда Сумського прикордонного загону.

Змагання проводилися на стадіоні туристичного комплексу «Сонячна долина». Розпочався футбольний турнір з підняття Державного Прапора України, прапора Державної прикордонної служби України та прапора фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України. Під час урочистого відкриття учасники та почесні гості вшанували хвилиною мовчання пам’ять загиблих у зоні проведення антитерористичної операції.

За результатами змагань перше місце виборола збірна команда Сумського загону. Друге місце дісталось команді Мостиського загону, третє місце посіла команда Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького, яка у боротьбі за 3-4 місця перемогла команду Львівського загону.

Загалом усі команди показали високий рівень підготовки до змагань. Переможців змагань нагороджено кубками, медалями та дипломами відповідних ступенів.

Кращим гравцем чемпіонату визнано гравця збірної команди Сумського прикордонного загону – старшого сержанта Романа Кролевецького (відділ «Хутір-Михайлівський»), якого також було відмічено спеціальним призом. Особливо приємно гравцям сумської команди було отримувати нагороди з рук начальника Чернівецького прикордонного загону полковника Павла Лисака, який свого часу очолював Сумський прикордонний загін.

Слід зазначити, що у копилці команди Сумського загону це вже третя перемога у цьому виді змагань – у 2011 та 2012 роках команда Сумського загону також виборювала перші місця