Командир 16-го батальону спростовує своє звільнення за звернення його підлеглих до Президента

Командир 16-го батальону 58-ОМБР Олег Громадський спростував усунення його від посади керування батальйоном за те, що його підлеглі записали звернення до Президента України щодо підтримки торговельної блокади з так званими республіками ДНР, ЛНР.


"Ми, командування 16 окремого мотопіхотного батальйону офіційно заявляємо, що ніколи не підтримували і не підтримуємо жодну політичну силу, ми завжди були і залишаємось поза політикою, – заявив комбат. – Дійсно, мої підлеглі, під час повернення з бойового злагодження на полігоні записали відеозвернення на підтримку своїх бойових побратимів колишнього батальйону «Донбас». Звернення військовослужбовців – це їх громадянська позиція, яку вони висловили перебуваючи у законній відпустці. Відпустка це право, яке надано, головним законом України – Конституцією України".

"Також хочу наголосити, що поширення в соціальних мережах інформації, щодо усунення мене від посади керування батальйоном – не відповідає дійсності. Я продовжую керувати батальйоном", – додав військовий.

16 окремий мотопіхотний батальйон з першого дня стояв на захисті України та її народу. Військові виступають за цілісність, незалежність та свободу нашої держави. І саме зараз 16 батальйон проводить бойове злагодження та відновлення і готується до виходу в зону антитерористичної операції.

Нагадаємо, раніше ійськовослужбовці 16-го батальйону 58-ї бригади Збройних сил України звернулися до вищого політичного керівництва країни і, в першу чергу, до Президента Петра Порошенка із закликом зупинити торгівлю і будь-які фінансові відносини з представниками сепаратистів на тимчасово окупованих територіях Донбасу.

https://www.youtube.com/watch?v=4_j-pMJ4KCg