Конотоп так і залишається без бюджету. Сесія міськради знову не відбулася

У Конотопі сьогодні в чергове не відбулась Конотопської міської ради, анонсована на 11 січня о 14:00. У сесійній залі були присутні лише 13 депутатів з 36, повідомляє сайт 05447.


Невирішеними лишились питання, які сьогодні мали розглянути депутати: відведення земельних ділянок та надання документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності, затвердження міських цільових програм соціально-економічного та культурного розвитку, затвердження Програми економічного і соціального розвитку Конотопа на 2018 рік, внесення змін до міського бюджету на 2017 рік та міський бюджет на 2018 рік.

Варто додати, що 25 січня о 10:00 має збиратися 26-та сесія Конотопської міської ради сьомого скликання, де заплановано розгляд наступних питань: відведення земельних ділянок та надання документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності, внесення змін до міського бюджету та інші.

Таким чином, поки що відкритим залишається питання фінансування міського трамваю, який за борги можуть відключити від електропостачання.

Нагадаємо, що попередня сесія Конотопської міської ради мала відбутися 29 грудня. Проте більшість депутатів не зареєструвалися і кворуму засідання тоді також не набрало.