Конотоп “трясе” від політичних баталій

Конотоп "трясе" з суботи. Два вихідних було блокування залізничних шляхів, учора, в понеділок, – бійка у міській раді. Сьогодні – буцімто висловлення недовіри міському голові Артему Семеніхіну від депутатського корпусу.


Якщо з першою ситуацією розібралися швидко – блокаду зняли, то дві останні дещо незрозумілі.

Постраждалі у бійці є з обох сторін: заступник міського голови Ігор Степанченко та оператор перевізника Романа Одінцова, який постійно його супроводжував.

Заступник міського голови розповів, що перевізник Одінцов прийшов до нього на прийом, вимагаючи дозволу збільшити кількість автобусів на його маршрутах. Пан Роман почав викликати Степанченка на конфлікт: штурхав у спину та плече, смикав за руку так, що порвав ремінець годинника. Тож Ігор Степанченко терміново покинув кабінет.

Суперечка продовжилася в коридорі на 4 поверсі будівлі, куди пізніше на крики збіглися працівники міськвиконкому та безпосередньо сам міський голова. Сторони обмінялися взаємними звинуваченнями. 

Раптово з правого крила будівлі вибігли люди в масках, які штовхнули оператора, вибивши камеру з рук. Відтак у Романа Долі розбитий ніс.

За словами депутата міської ради Віталія Гланца, який став свідком події, невідомі люди в масках штовхнули оператора і відразу втекли. Міський голова, якого Одінцов звинуватив у нападі, в цей момент знаходився в кабінеті управління економіки разом із самим перевізником.

Ця ситуація спричинила підписання листа 25-ма депутатами з 36 в якому обранці Конотопської міської ради звернулися до начальників Нацполіції, прокуратури та голів обласної ради, ОДА з проханням невідкладного розгляду справи щодо бійки у Конотопській міській раді. Але цей лист не є законною підставою для зняття мера. Це питання вирішується виключно на пленарному засіданні шляхом таємного голосування.

Сам Артем Семеніхін заявив: "Відбулося збіговисько "регіоналів" та їх приховстнів на чолі з кримінальним авторитетом Конотопу і спробували щось зробити. Але всі їхні дії не мають жодної юридичної сили".

Крапку в цій історії мають поставити правоохоронці…