Конотопські депутати підозрюють мера у зловживанні владою

Зловживання владою та розтрата майна в особливо великих розмірах – у вчиненні таких злочинів конотопські активісти і депутати міської ради підозрюють  мера міста Артема Семенихіна.


Зокрема, у спеціальному зверненні до генерального прокурора України Юрія Луценка та директора НАБУ Артема Ситника депутат Конотопської міськради Тарас Омельченко вказує, що під час ремонтно-дорожних робіт з боку мера міста вчинялися злочинні, на його думку, дії.

«Об’єми будівельних робіт не відповідають проектно-кошторисній документації  та вимогам ДБН, а під час будівництва використані значно дешевші будівельні матеріали сумнівної якості (в актах виконаних робіт значаться будівельні матеріали та роботи, які взагалі не виконувалися), – зазначає депутат у звернені до керівництва правоохоронних органів. – Під час виконання робіт асфальтно-бетонну суміш готували на несанкціонованому заводі…».

Крім того, Тарас Омельченко виявив, що підрядні роботи виконували зовсім інші структури, аніж ті, з якими було укладено договори. Всі ці процеси мав контролювати міський голова, тож депутати вважають, що ймовірні порушення законодавства відбувалися за прямою участю мера Конотопа.

Тарас Омельченко просить генпрокурора та директора НАБУ прийняти свою заяву, перевірити викладену інформацію та провести необхідні процесуальні дії.

20861706_1409469672471459_1922201426518834150_o