Координаційні ради в містах і районах повинні працювати ефективно, – Микола Клочко

Директор Департаменту соціального захисту населення Михайло Дубровський на засіданні колегії Департаменту зазначив, що ефективна робота Координаційних рад з надання допомоги учасникам АТО та членам їх сімей у Сумській області – це вимога голови облдержадміністрації Миколи Клочка


«Координаційні ради в містах і районах вкрай необхідні, адже це ефективний метод співпраці влади і учасників АТО. Всі проблеми, потреби і пропозиції наших захисників озвучуються під час таких засідань і знаходять своє вирішення на місцевому рівні. Саме тому ці координаційні ради так підтримує голова облдержадміністрації Микола Клочко», – зауважив Михайло Дубровський.

Разом з тим члени колегії зазначали, що, на жаль, засідання Координаційних рад з надання допомоги учасникам АТО та членам їх сімей проводились нерегулярно або взагалі не відбувались у Буринському, Недригайлівському, Охтирському районах, а також в містах Лебедин, Охтирка. А у Глухові така рада навіть не створена.

Заступник директора Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Людмила Мусіяка звітувала на засіданні про надану на Сумщині у 2017 році допомогу учасникам АТО.

Людмила Мусіяка повідомила, що в минулому році обласний бюджет виділив на підтримку бійцям антитерористичної операції 8,8 мільйонів гривень, що використані на поліпшення матеріально-побутових умов сімей загиблих, одноразову матеріальну допомогу та організацію ритуальних послуг. Також, 1500 домів забезпечені дровами, 6 осіб отримали компенсацію за проходження МРТ, сплачено 95,9 тисячі гривень було спрямовано на психологічну реабілітацію. Державний бюджет профінансував житло 7 родинам та 197 одиниць технічних засобів відновлення. Проведена професійна адаптація на суму 1,3 мільйона гривень.