КП «Центр догляду за тваринами» чекає переїзду

Під час апаратної наради 7 серпня в. о. міського голови Володимир ВОЙТЕНКО поцікавився у директора департаменту інфраструктури міста Григорія ЯРЕМЕНКА, на якій стадії знаходиться вирішення питання розміщення КП «Центр догляду за тваринами».


Зокрема, Володимира Войтенка цікавило вивезення несанкціонованого звалища по вул. Римського-Корсакова, де вже найближчим часом має розміститись комунальне підприємство.

Григорій Яременко повідомив, що несанкціоноване звалище відходів вивезене. І хоча за попередніми розрахункам об’єм відходів сягав 300 м. куб. сміття, було вивезено більше 500 м. куб.

З огляду на те, що питання приведення до належного стану території по вул. Римського-Корсакова має вирішитися якомога швидше, директор КП «Центр догляду за тваринами» Володимир РУДЕНКО звернув увагу на те, що роботи за цією адресою виконані лише на половину.

Володимир Войтенко доручив профільному заступнику Олександру ЖУРБІ одразу після апаратної наради разом із керівниками відповідних служб вирішити це питання та привести до належного стану вказану територію.