Кращі студенти Сумщини отримали стипендії голови ОДА

Очільник області Микола КЛОЧКО вручив стипендії голови облдержадміністрації кращим студентам Сумщини, які досягли висот у навчанні, спорті, громадському житті.


«Сьогодні ми вітаємо інтелектуальну еліту нашої області, яка прославляє не лише наш регіон, а й усю Україну своїми успіхами, науково-дослідницькою діяльністю, громадською роботою. Зараз особлива увага приділяється освіті і Сумщина за багатьма показниками є позитивним прикладом для інших областей. Тому ми дякуємо керівництву навчальних закладів і студентам, зі свого боку, ми робитимемо усе потрібне, аби ваші роботи на Всеукраїнських і Міжнародних конкурсах отримували необхідну підтримку», – зазначив у вітальному слові Микола Клочко.

На Сумщині 27 закладів вищої освіти, у яких навчається понад 36 тисяч студентів – 40 з них цього року довели, що саме вони гідні бути кращими. Всього ж з 2004 року 560 студентів стали обласними стипендіатами.

«У цій залі – майбутнє нашої держави та області, це ті люди, які несуть відповідальність за те, якою буде Сумщина вже за кілька років. Ми готові самовіддано працювати на благо рідної землі, використовувати свої практичні і теоретичні знання задля розвитку нашої області. І нам приємно, що влада підтримує нас у ці нелегкій, але дуже  потрібній для нас справі. Дякуємо вам за всебічну підтримку», – подякувала від імені усіх стипендіатів студентка Сумського національного аграрного університету Юлія КАРПИК.