Кращою студенткою Сумщини стала майбутній педагог із Глухова

У четвер, 24 листопада, в обласному центрі визначали кращого студента Сумщини.


Окрім головного переможця, визначали кращих і у номінаціях «спортсмен», «науковець», «громадський діяч», «медійник», «аналітик» та «програміст». Змагались студенти чотирьох університетів, а саме: СумДПУ ім. А. С. Макаренка, СумДУ, СНАУ та ГНПУ ім. О. Довженка. Кожен виш запропонував свого претендента на головний титул.

«Після завершення всіх етапів змагання, а це і дефіле, і презентація відеоролику, і конкурс талантів, журі все ж змогло визначитись із переможцем, яким стала Єлизавета Нещимна, студентка факультету педагогіки і психології ГНПУ імені О. Довженка. Проте хочу сказати, що всі учасниці великі молодці: талановиті, активні, розумні, гарні! Саме за вами майбутнє!» – прокоментував Олександр Лисенко.

Як зазначила переможниця, участь у конкурсі дозволила їй проявити свою активну громадську позицію, творчість та потенціал, відкрила нові перспективи та подарувала незабутні враження.

«У нашому університеті діє дуже великий осередок активних студентів, і проводиться колосальна робота на чолі з молодіжним центром, і цей конкурс був непоганою нагодою, щоб спростувати стереотип про меншовартість провінційного вузу. Я з гордістю можу підписатися під кожним досягненням, які презентувала на конкурсі, бо це практичний результат роботи, яку я роблю вже 4 рік, а не штучне графоманське резюме для участі. Маю бажання працювати не тільки в межах міста і вузу, бо відчуваю в собі сили, щоб зробити багато корисного для своєї держави», – сказала Єлизавета Нещимна.

Переможниці вручили грошовий сертифікат.

А Олександр Лисенко нагородив за вагомий внесок у реалізацію молодіжної політики міста, активну громадську позицію та з нагоди Дня студента найактивніших представників студентства грамотами міського голови. Їх отримали Анастасія Левченко, Марина Шаповал, Михайло Ананченко, Дар’я Колесніченко, Сергій Войтенко, Даниїл Наумов та Дар’я Кривуля, повідомляє інформпортал Сумської міської ради.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *