Краснопільська ОТГ має перспективи стати кращою громадою області

На цьому наголосив перший заступник голови облдержадміністрації Вадим Акпєров під час робочої поїздки у Краснопільську ОТГ


«Зараз в Україні і на Сумщині зокрема тривають реформи, і в галузі освіти в тому числі. Я дотримуюсь думки, що ми повинні змінювати не тільки зовнішнє обличчя навчальних закладів, а й їхній зміст, – зазначив Вадим Акпєров. – Буквально перед новим роком ми інспектували закінчення ремонтних зовнішніх робіт Краснопільської школи. Але попереду – друга черга ремонту. І ми будемо з вашою громадою перетворювати і внутрішній простір закладу. А це неможливо без сучасного обладнання, яке необхідне, щоб викладати і доносити до дітей знання».

За словами Вадима Акпєрова, обласна влада готова допомагати громадам, де керівництво докладає максимальних зусиль для поліпшення життя людей, співпрацює з інвесторами та місцевими донорськими програмами.

«Вам пощастило з керівником, тому що він – один із перших, хто ініціював створення громади, і сьогодні бюджет Краснопільської ОТГ значно більший, ніж бюджет району до об’єднання, – додав голова обласної ради Володимир ТОКАР. –  Ви вже маєте сучасний європейський ЦНАП, відремонтовану школу, і надалі в громаді заплановано чимало амбітних проектів».

Вчителі Краснопільської опорної школи говорили з керівництвом області про необхідність обладнання у закладі ще одного кабінету іноземної мови, закупівлю словників та довідників тощо.

«Спільними зусиллями ми зробимо все необхідне, щоб Краснопільська школа була однією із кращих на Сумщині», – запевнив голова громади Юрій ЯРЕМЧУК.