Кубок КВН “Sagacitas” завоювала команда з Луганська

Минулої неділі відбувся фінал ліги КВН «Sagacitas».


15 січня в актовій залі СумДУ відбувся фінал другого сезону благодійної ліги КВН «Sagacitas». Ігри сезону стартували 6 березня минулого року. І вже в фінальному акорді 4 команди-переможця з Києва, Луганська, Дніпра і Сум боролися за кубок та головний приз у 25 тис. гривень.

У залі – аншлаг, втім, як завжди! Учасники команд змагалися в конкурсах: фрістайл, розминка, stand-up і музичне домашнє завдання. Незважаючи на хвилювання, всі намагалися викликати у глядачів і уболівальників щирий сміх, гарний настрій і, звичайно ж, показати себе найкраще. Всі учасники максимально з гумором проявляли свої акторські, танцювальні та вокальні здібності. Відчувалося, що вони отримують від виступу величезне задоволення.

Команди жартували, показували різні життєві сценки, співали юмористичні пісні. А журі в цей вечір було важко, як ніколи. Але за суддівським столом сиділи професіонали, завдяки яким чемпіонство отримала найсмішніша і цікава команда. Переможців визначали віце-чемпіон Вищої ліги КВН, актор шоу «Країни «У» Володимир Борисов, Андрій Смусєв з команди «Любимый город», Дядя Вася з театру абсурду «Воробушек», сумські шоумени і гумористи.

До слова, на фіналі також визначили кращого актора і актрису сезону. Ці титули отримали Артем Сагитов і Тетяна Клочко – гравці з однієї команди «Вот эти парни»!

Сумська команда «Гостиница 72» люб'язно поступилася призові місця гостям міста, тим самим зайнявши 4 місце. Третіми стала команда чарівних дівчат «Модельное агентство 180 и выше». Срібло взяли кияни-радіофізики «Вот эти парни!». А кубок переможця і 25 тис. Гривень відвезла з собою в Луганськ команда «Переулок Богуна, 2».

«До гри ми почали готуватися дуже давно, буквально відразу після новорічних свят. Просто ми знали, що ця гра дуже серйозна і важлива для нас, тому приділили підготовці якомога більше часу, – жартує Юлія Чудаева, учасниця команди «Переулок Богуна, 2». – Ми виступали в своє задоволення. Зрозуміло, що хотілося перемогти, але конкретну мету ми собі не ставили. Ми дуже раді, що наш гумор сподобався глядачам і журі. Величезне спасибі хотілося б сказати сумській залі. Ми дуже раді, що глядачі тепло нас зустріли, були відкритими і добрими до нас. Це надавало більше впевненості і сил, щоб жартувати і радувати присутніх. Я завжди люблю виступати в Сумах».

Десять тисяч гривень з призового фонду команда з Луганська пожертвувала на благочинність, а саме – на допомогу дітям-переселенцям проекту Допомога дітям АТО.

Благодійна ліга КВН «Sagacitas» проводиться вже другий рік. Минулого разу перемогу здобула команда «Замок Любарта» з Луцька. У новому сезоні організатори залучили ще більше команд і, звичайно ж, більше гумору.