Квартал-95 знову підкорював своїм гумором жителів Сумщини

19 серпня в яру неподалік села Підопригори Лебединського району вдруге відбувся кнцерт студії Квартал-95.


Організатори говорять, що на фестиваль, як і торік, приїхало до 50 тис. українців.

Привітав усіх присутніх міський голова Олександр Лисенко. Він зізнався, що щира атмосфера фестивалю та така велика чисельність гостей – приклад єднання українців у своєму прагненні жити у вільній, єдиній країні.

На фестивалі проходив ярмарок традиційної української кухні,  народні майстри Сумщини продавали товари власного виробництва. Гості свята побували на фестивалі меду.

Організатори подбали й про дозвілля дітей, влаштувавши веселі атракціони, солодкі частування, кінні прогулянки й ігри з аніматорами.

Пізніше на великій сцені з'явилися учасники художніх колективів Сумщини, які представили свої найкращі постановки та композиції.

Дуже патріотично звучав зі сцени Гімн України, який підспівували всі присутні. У цей час яр та його околиці світився від ввімкнених ліхтариків.

 

І нарешті на сцені з’явився Квартал-95 майже у повному складі. Не було лише Олени Кравець через те, що днями вона народила двійню. Відомі гумористи порадували присутніх жартами про політику та сценками з життя.

Фестиваль, який завершився опівночі, залишив яскраві враження у його гостей та подарував незабутні відчуття. Нагадаємо, що захід відбувся за сприяння народного депутата (ВО "Батьківщина") Владислава Бухарєва.