Владислав Бухарєв привітав жителів Сумщини з Днем Незалежності України

Народний депутат України Владислав Бухарєв привітав жителів Сумщини з Днем Незалежності України.


У листі-привітанні зокрема йдеться:

«Дорогі земляки!

Прийміть мої сердечні вітання з нагоди 25-ї річниці Незалежності України!

Це свято символізує споконвічне прагнення українців бути вільними господарями своєї землі. За чверть століття ми переконливо довели, що здатні самостійно визначати своє майбутнє та будувати демократичну європейську державу.

Сьогодні цей день має особливе значення в умовах «гібридної війни», яку більше двох років веде проти нас сусідня держава. Агресор не може прийняти наш вибір і йде на все, щоб розколоти Україну і позбавити нас свободи, демократії та перспектив інтеграції в ЄС.

Попри усю складність ситуації ми вистояли, згуртувалися і рішуче розпочали та продовжуємо боротьбу за Незалежність України. Ми спільними зусиллями активно модернізуємо нашу державу та невпинно інтегруємося в європейський економічний простір.

Кожен з нас знає і розуміє – на нами правда і ми переможемо! Але цей шлях непростий і потребує надзвичайних зусиль і ресурсів. І найболючішим є те, що практично щодня ми несемо втрати на Сході держави. Тому в цей день ми також повинні згадати і вшанувати пам’ять усіх наших воїнів, які віддали життя за нашу Батьківщину. Вічна пам’ять Героям!

Дорогі сумчани! Шановні мої земляки!

Вітаю вас з нашим великим національним святом – Днем Незалежності України! Від щирого серця зичу вам міцного здоров’я, мирного неба, родинного благополуччя, щедрої долі, сили і наснаги в усіх ваших справах. Нехай віра у нашу перемогу і впевненість у кращому майбутньому надихає вас на нові звершення в ім’я Соборної Незалежної України!

Слава Україні! Слава нашим героям! Слава нашому великому мудрому і працьовитому народу України! З днем Незалежності України!

З повагою

Народний депутат України, генерал-лейтенант                                                                  Владислав Бухарєв»