LOBODA вперше виступить у Сумах. Концерт відбудеться 31 жовтня

Вперше відома українська співачка Світлана Лобода – LOBODA – виступить у Сумах в рамках міжнародного туру «К черту любовь» на підтримку нового альбому, який шанувальники артистки чекали 5 років. Концерт відбудеться 31 жовтня о 19.00.


Співачка готує грандіозне світлове шоу.

Нова концертна програма співачки стане головною музичною подією осені, а її довгоочікуваний альбом – символічним подарунком виконавиці своїм фанам до Нового року.

Шоу LOBODA – це симбіоз новітніх технологій у сфері світлових і візуальних рішень! Це масштабні декорації, живі екрани, справжня магічна феєрія світла та звуку.

Цього року співачка готує абсолютно несподівану програму і не поспішає розкривати головні «фішки» свого нового шоу.

За традицією разом з продюсером артистки Нателлою Крапівіною над шоу працюватимуть одні з найталановитіших і креативних режисерів-постановників країни – Сергій Гуман та Ярослав Губський. А також, враховуючи любов співачки до експериментів, для певних номерів будуть додатково залучені кращі хореографи Європи.

Разом з LOBODA на сцену вийде її незмінна команда з більш ніж 20 осіб, а також музиканти та артисти, які створюватимуть неповторний візуальний настрій.

LOBODA – артист, який протягом багатьох років визначає тенденції в музиці і створює перфоманс західного рівня.

Тур «К черту любовь» стартував 11 жовтня в Харкові і охопить 13 міст України, Співачка завершить його 8 березня – грандіозним концертом у столичному Палаці спорту.

Нагадаємо, що попередній тур LOBODA «Пора домой» охопив всю Україну і при повних аншлагах об'єднав понад мільйон шанувальників артистки.