Любителі мандрів поповнили місцеві бюджети 140 тисячами гривень

 

Сумщина завжди була приваблива своїми мальовничими краєвидами та історичними пам’ятками. Чимало мандрівників відвідало ії впродовж  літа, яке минуло…


Черговий туристичний сезон завершується. З початку звітного року він приніс до місцевих бюджетів Сум, Сумського, Білопільського та Краснопільського районів 140 тисяч гривень. Сплачена сума туристичного збору перевищує показник минулого року на 41 тисячу гривень  (на 41,4%).

В Державній податковій інспекції у м. Сумах інформують, що платниками збору є громадяни України, іноземці та особи без громадянства, які прибувають на територію адміністративно-територіальної одиниці, на якій діє рішення про встановлення туристичного збору і які отримують послуги з тимчасового проживання.

Податковими агентами зі сплати туристичного збору виступають як приватні підприємці, так і підприємства.  До переліку останніх відносяться адміністрації готелів, кемпінгів, мотелів, гуртожитків для приїжджих та інші заклади готельного типу, санаторно-курортні заклади; квартирно-посередницькі організації; інші юридичні та фізичні особи, визначені законодавством.