Марихуана слугувала для жителя Шостки антидепресантом

Поліцейські Шостки вилучили у 39-річного жителя району зимовий запас конопель. В його домогосподарстві правоохоронці виявили більше п’яти кілограмів сухої марихуани та пристрій для її куріння. Наркотики чоловікові слугували антидепресантами, зізнався він поліцейським, «ціна» яких згідно Кримінального кодексу України – трирічне ув’язнення.


До поліцейських Шосткинського району надійшла інформація, що один з жителів села вдома зберігає наркотики. Це вирішили перевірити правоохоронці та провели обшук в домогосподарстві 39-річного чоловіка. В його сараї та будинку були знайдені та вилучені понад 5 кілограмів сухої коноплі та пристрій для її вживання із залишками наркотиків.

Власник «наркотичного скарбу» говорить, що наркотики його, які потрібні були йому зовсім не для продажу. Пояснив, що «травку» курить вже понад 15 років, яка  слугує йому нічим іншими як засобом для зняття стресу… 

Все вилучене працівники поліції вже направили на експертизу. А за даним фактом відкрили кримінальне провадження за ч.1 ст.309 Кримінального кодексу України «Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту», санкція якої передбачає до трьох років позбавлення волі, повідомляє сектор комунікації поліції Сумської області.