Мер Мішель «осоромився», намагаючись зробити собі піар на безпідставних звинуваченнях

Міський голова Глухова Мішель Терещенко не гребує жодними методами, намагаючись довести всім глухівчанам та жителям Сумщини, що він − єдиний в області «європейський мер». Цього разу дійшло навіть до відвертої брехні на адресу голови ОДА Миколи Клочка.


Емоційна, прониклива … «мівіна» від Мер Мішеля

Вчора у соцмережі Фейсбук нащадок великих меценатів (яблучко від яблуні, вочевидь, далеко закотилося) написав сентиментальний пост про те, що Сумська митниця уже півроку притримує автомобіль швидкої допомоги, який Глухівській ЦРЛ надала «Фундація українців у Нідерландах». У районі гинуть люди, митниця вимагає 500 тисяч гривень а «губернатор», ай−яй−яй який нехороший, дивиться на це і мовчить».

Пост, звісно, проникливий (найбільш чутливі френди вищезгаданого мера, навіть сльозу пустили)))), але, на  жаль, такий же далекий від дійсності, як і нещодавній анекдот про те, що Тарас Шевченко ходив на балет. Прочитавши цей пост, хочеться «мівіну» з вушок познімати.

«Відсутність повноважень» для очільника Глухова − пусті слова

Ситуацію із розмитненням автомобіля швидкої допомоги для Глухівської ЦРЛ прокоментував керівник апарату ОДА Дмитро Живицький. Він у своєму пості теж у фейсбуці розповів, що Мішель Терещенко справді звертався до очільника області 21 червня з проханням посприяти у наданні дозволу на розмитнення автомобіля швидкої допомоги. Але пану міському голові, сидячи на такій високій посаді, варто би читати українське законодавство. Можливо, звісно, у Франції якось по-іншому, а в Україні надання такого дозволу не відноситься до компетенції Сумської обласної державної адміністрації. Ну не має Клочко на це повноважень! Закони в нас такі, пане французе!

Далі Дмитро Живицький перераховує листи, з якими зверталася до Сумської митниці Державної фіскальної служби України облдержадміністрація та до Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана. Тобто робили все, що могли, а головне все, що в компетенції облдержадміністрації. І не перевищували своїх повноважень.

Запитання, що залишаються без відповіді…

«Тож, претензії міського голови м.Глухова Мішеля Терещенка щодо ненадання листа, очевидно головою Сумської ОДА Миколою, є абсолютно безпідставними і безглуздими!, − пише Дмитро Живицький. − Про вимагання 500000 грн.: no comments, вочевидь це написано для надання посту «ваги».

Що це? Піар-хід, що зазнав провалу? Нездатність ефективно керувати містом без привернення уваги до своєї персони? Виконання замовлення? Чи просто підстава мера Мішеля? У мене немає відповіді».

Немає відповіді і в нас. Лише запитання до міського голови міста Глухова: Скільки ще своїми вчинками та словами Ви кидатимете тінь на ваших славних предків? Невже дешевий чорний піар для Вас важливіший за добру репутацію?