Мер Сум доручив створити робочу групу щодо зменшення подачі тепла за заявами від споживачів

Сьогодні під час апаратної наради Олександр Лисенко доручив створити робочу групу щодо зменшення подачі тепла за заявами від споживачів через погодні умови.

За словами міського голови, це не лише забезпечить комфортний температуний режим в оселях, а й зекономить бюджет мешканців.

“Я сьогодні та вчора дивився на будинки, в яких багато відкритих вікон. Про що це каже? Незабаром температура буде +3, +4, відповідно буде сонячна погода. Люди скажуть: навіщо нам надавати такий теплоносій, у нас жарко? Це не залежить від тарифу, це залежить від регулювальників: від теплопостачальної організації, житлово-комунальної, управляння обслуговуючої організації. Разом із мешканцями треба взяти регулювання в свої руки. Починаємо прикручувати, щоб менше платити. Даю розпорядження: сьогодні створити робочу групу з цього питання”, – говорить Олександр Лисенко, міський голова

Аби зменшити подачу тепла до будинку, мешканці мають звернутися до обслуговуючої організації, та не втручатися до системи теплопостачання самовільно.

 

Джерело: http://sumypost.com