Мер Сум вивчає досвід Німеччини

Сумський міський голова Олександр Лисенко разом із колегами з Чернігівщини, лікарями сумських медичних закладів перебуває у Німеччині. Про побачене закордоном очільник обласного центру розповідає на своїй сторінці у мережі Facebook.


"Разом із Черніговом вибороли право брати участь у проекті GIZ «Партнерство з модернізації: енергоефективність у лікарнях» і тепер навчаємось чужого. Цього тижня дивимось, як організовано роботу лікарень у Берліні та Гамбурзі і як там раціонально використовують енергетичні ресурси. Сьогодні оглядаємо клінічний комплекс «Шаріте», який вважається найстарішим із традиційних медичних установ Німеччини і наразі є найбільшим шпиталем у Європі. Дякую нашим партнерам із GIZ за можливість побачити все на власні очі. Про побачене у Німеччині обіцяю розповідати й надалі", – написав він.

Також, на сайті Сумської міської ради повідомили, що візит відбувається в рамках проекту німецького товариства з міжнародного співробітництва «Партнерство з модернізації: енергоефективність у лікарнях». У рамках навчальної поїздки на тему «Управління питаннями охорони здоров’я на муніципальному рівні – управління потребами енергоефективності» сумчани відвідають Міністерство охорони здоров’я і побувають у медичних закладах Берліна і Гамбурга.

«Ми ставимо медицину у пріоритет, адже немає нічого ціннішого за здоров’я людини. І це дуже важливо, що у такий непростий для України час європейські партнери надають підтримку і допомогу містам України у розбудові цієї соціально значущої галузі», – зазначив Олександр Лисенко.

Разом із міським головою Олександром Лисенком у Німеччині перебувають його перший заступник Володимир Войтенко, головні лікарі міської клінічної лікарні № 1 Валентина Домінас, міської дитячої клінічної лікарні Святої Зінаїди Олександр Ємець, Центру первинної медико-санітарної допомоги № 3 Володимир Котков.

ом