Ми маємо допомагати нужденним, простягати руку помочі тим, хто її потребує

Саме так вважає депутат Сумської міської ради Ігор Перепека. Тож і чергова акція допомоги від сумських опозиціонерів – членам клубу «Бойові подруги», до якого входять жінки-ветерани ВВВ, блокадниці, діти війни, учасниці партизанського руху.


«Ми ніколи не залишали цих жінок на самоті, тим більше у такий час, коли наша підтримка найбільш необхідна, бо старенькі входять до групи ризику», – каже депутат Сумської міської ради, співголова міської організації Опозиційної платформи – За життя Ігор Перепека.

Разом з однопартійцями він привіз пакунки з продуктами жінкам похилого віку. Через стан здоров’я їм важко виходити до магазину, а в умовах епідемії коронавірусу – ще й небезпечно.

Куратор клубу жінок «Бойові подруги» Світлана Сахно говорить, що нині ця допомога дуже важлива. І додає, що жінки завжди чекають опозиціонерів, бо ті – часті гості в організації. У пакунках від представників Опозиційної платформи – За життя – продукти першої необхідності: крупи, олія, цукор. Їх передали кожній учасниці клубу з дотриманням усіх карантинних процедур.

«Можливо, саме у таких ситуаціях люди повинні зрозуміти, що ми маємо допомагати нужденним, простягати руку помочі тим, хто її потребує. Якщо ми це робитимемо, значить не даремно живемо на світі», – упевнений Ігор Перепека.