Микола Клочко: “На Лебединщині необхідно активізувати роботу по створенню ОТГ”

На цьому під час апаратної наради наголосив голова облдержадміністрації Микола Клочко


«На сьогодні м. Лебедин та Лебединський район не утворили жодну об’єднану територіальну громаду. Зволікання місцевого керівництва тягне за собою гальмування отримання як додаткових коштів, так і повноважень місцевими громадами», – зазначив очільник області.

Лебединський міський голова Олександр Бакликов зазначив, що міська рада зверталася до сільських голів із пропозицією про об’єднання та створення Лебединської ОТГ, але звідусіль отримали відмову. На запитання Миколи Клочка, коли саме зверталися востаннє, очільник Лебедина відповів, що у 2016 році.

«2016 рік уже давно минув. Гляньте, як інші райони працюють. Тому беріть ініціативу на себе і створюйте об’єднану громаду, – говорив Микола Клочко. – Якщо питання полягає в активізації сільських громад, співпрацюйте з райдержадміністрацією у цьому питанні. Ви повинні чітко розуміти, що об’єднання має на меті створити економічно ефективну модель управління, щоб люди, які проживають у відповідній територіальній громаді, відчули: по-перше – покращення, по-друге – управління. Тому активно працюйте у цьому напрямку та вдосконалюйте свою роботу для забезпечення потреб та інтересів людей».