Микола Клочко наголосив на необхідності місцевих програм із відшкодування пільгового перевезення

Про це  голова облдержадміністрації зазначив під час обговорення на апаратній нараді питання тарифної політики у сфері автомобільних пасажирських перевезень.


Як доповів начальник відділу інфраструктури облдержадміністрації Володимир Дудченко, згідно з чинним законодавством відшкодування пільгового перевезення повинно вирішуватися за рахунок коштів місцевих бюджетів. Тому за його словами, у приміському внутрішньорайонному сполученні необхідно задіювати подібний механізм, який в минулому році було запроваджено облдержадміністрацією стосовно відшкодування вартості проїзду на міжміському сполученні.

За словами очільника Сумщини, до роботи повинні залучатися і сільські та селищні ради, бюджети яких дозволяють здійснювати компенсацію.  Це, перш за все, зніме ризик відмови перевізників від обслуговування віддалених населених пунктів та неприбуткових маршрутів.

«Не повинно бути такого, що голова сільської чи селищної ради має достатній бюджет, але не хоче знайти необхідну суму для того, щоб мешканці, котрі його обрали, змогли безперешкодно дістатися районного центру», – акцентував Микола Клочко.