Микола Клочко наполіг на необхідності мирного проведення святкових заходів 19 січня

Такими словами закликав священнослужителів різних конфесій голова облдержадміністрації Микола Клочко напередодні свята Водохреща


Під час засідання Ради церков очільник Сумщини наголосив на необхідності співпраці між керівниками релігійних громад області, співробітниками управлінь Національної поліції та Державної служби надзвичайних ситуацій під час Водохреща 19 січня та наполіг на необхідності мирного проведення святкових заходів.

«На Сумщині, Слава Богу, досі не було релігійних конфліктів, – зазначив Микола Клочко. – Давайте не допускати їх і в майбутньому. Особисто я ходжу до всіх церков, з усіма співпрацюю. Це моя позиція як очільника області. Якісь проблемні питання ми завжди з вами обговорюємо. Адже наша спільна мета – щоб був мир і спокій у нашому домі. І саме це та віра в Бога – нас має об’єднувати, а не навпаки».

Також під час Ради Церков голова облдержадміністрації запропонував священнослужителям вносити свої пропозиції щодо відзначення ще одного важливого свята – 1030-річчя Хрещення Київської Русі.