Микола Клочко наполягає на співпраці з ОСББ

Голова облдержадміністрації звернувся до комерційного директора ПАТ «Сумиобленерго» Михайла Ільницького з пропозицією ефективної співпраці з ОСББ та наголосив на неприпустимості відключення багатоквартирних будинків від системи електропостачання.


«Створення ОСББ – це одна із ключових реформ, що ініційовані Президентом України Петром Порошенко та Урядом. А ви своїми діями дискредитуєте цю реформу. Якщо ви не йтимете на зустріч ОСББ чи іншим об’єднанням громадян, ми вважатимемо, що ви проти реформ у державі, – зазначив очільник області. – Крім того, ви ж маєте бути зацікавлені, щоб у вас були абоненти, які б сплачували за електроенергію. Тому знаходьте спільну мову з людьми, допомагайте органам влади, щоб на території області конфліктних питань було якомога менше».

Микола Клочко наголосив, що не може зрозуміти компанію «Сумиобленерго», яка відключає багатоквартирні будинки, де жителі  сплачують за електроенергію.

Нагадаємо, останнім часом «Сумиобленерго» та філії в районах відключають багатоквартирні будинки в містах області, де об’єднання співвласників (ОСББ) не переуклали договори з цією компанією. Люди дуже обурені та готуються вийти на акції протесту.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *